Winkelwagen
Item added Item updated Item removed

Geen producten in je winkelmand.

Winkelwagen
Item added Item updated Item removed

Geen producten in je winkelmand.

Bekijk alle categorieën
Bekijk alle zelfbouwpakketten
Ook op zaterdag contacteerbaar
Klantbeoordeling is 4.5 / 5
aankoop met uitleg & moderne aanpak
Schakelmateriaal
Installatiemateriaal
Kabel & Preflex
Beveiliging
Gereedschap & tools
ECO
Zekeringskasten en inhoud
Industrieel
Zelfbouwpakketten
Blog
Kennisbank
Zakelijk

Glasvezel

Legrand - Connector ST 50/125Um en 62.5/125Um - te lijmen - 033127
Connector ST 50/125Um en 62.5/125Um - te lijmen
In nabestelling

76,80

Legrand - Krimpkous 12 vezels FO 250 micron naar 900 micron - 033049
Krimpkous 12 vezels FO 250 micron naar 900 micron
In nabestelling

61,21

Legrand - Krimpkous 6 vezels voor 250 naar 900 micron - 033048
Krimpkous 6 vezels voor 250 naar 900 micron
In nabestelling

43,64

Legrand - Optisch snoer Duplex LC/LC 50/125 m - 2 m -LSOH- oranje - 033061
Optisch snoer Duplex LC/LC 50/125 m - 2 m -LSOH-...
In nabestelling

35,80

Legrand - Optisch snoer Duplex LC/SC 50/125 m - 1 m -LSOH- oranje - 033075
Optisch snoer Duplex LC/SC 50/125 m - 1 m -LSOH-...
In nabestelling

27,57

Legrand - Optisch snoer Duplex LC/SC 50/125 m - 2 m -LSOH- oranje - 033063
Optisch snoer Duplex LC/SC 50/125 m - 2 m -LSOH-...
In nabestelling

29,75

Legrand - Optisch snoer Duplex LC/SC 50/125 m - 3 m -LSOH- oranje - 033076
Optisch snoer Duplex LC/SC 50/125 m - 3 m -LSOH-...
In nabestelling

32,16

Legrand - Optisch snoer Duplex LC/ST 50/125 m - 2 m -LSOH- oranje - 033065
Optisch snoer Duplex LC/ST 50/125 m - 2 m -LSOH-...
In nabestelling

29,70

Legrand - Optisch snoer Duplex SC/SC 50/125 m - 1 m -LSOH- oranje - 033069
Optisch snoer Duplex SC/SC 50/125 m - 1 m -LSOH-...
In nabestelling

20,58

Legrand - Optisch snoer Duplex SC/SC 50/125 m - 2 m -LSOH- oranje - 033070
Optisch snoer Duplex SC/SC 50/125 m - 2 m -LSOH-...
In nabestelling

24,29

Legrand - Optisch snoer Duplex SC/SC 50/125 m - 3 m -LSOH- oranje - 033071
Optisch snoer Duplex SC/SC 50/125 m - 3 m -LSOH-...
In nabestelling

94,61

Legrand - Optisch snoer Duplex ST/SC 50/125 m - 2 m -LSOH- oranje - 033072
Optisch snoer Duplex ST/SC 50/125 m - 2 m -LSOH-...
In nabestelling

21,90

Legrand - Optisch snoer Duplex ST/SC 50/125 m - 3 m -LSOH- oranje - 033073
Optisch snoer Duplex ST/SC 50/125 m - 3 m -LSOH-...
In nabestelling

45,28

Legrand - Optisch snoer Duplex ST/ST 50/125 m - 1 m -LSOH- oranje - 033080
Optisch snoer Duplex ST/ST 50/125 m - 1 m -LSOH-...
In nabestelling

20,57

Legrand - Optisch snoer Duplex ST/ST 50/125 m - 2 m -LSOH- oranje - 033081
Optisch snoer Duplex ST/ST 50/125 m - 2 m -LSOH-...
In nabestelling

24,28

Legrand - Optisch snoer Duplex ST/ST 50/125 m - 3 m -LSOH- oranje - 033082
Optisch snoer Duplex ST/ST 50/125 m - 3 m -LSOH-...
In nabestelling

26,55

10 stuks

Legrand - Optische vezel connector LC multimode - te lijmen - 033100
Optische vezel connector LC multimode - te lijmen
In nabestelling

82,95

10 stuks

Legrand - Optische vezel connector SC multimode - te lijmen - 033147
Optische vezel connector SC multimode - te lijmen
In nabestelling

80,88

Legrand - Plaat met borstel - IP 43 Atlantic - breedte 600/800 mm - 032946
Plaat met borstel - IP 43 Atlantic - breedte 600/800...
In nabestelling

83,86

Legrand - RJ45 cat 6A STP Keystone LCS2 connector - 033154
RJ45 cat 6A STP Keystone LCS2 connector
In nabestelling

11,27

Filteren

Zakelijke voorstellen

Sociale Kanalen

Informatiecentrum

Wil je ons contacteren? 
Dat kan op deze manieren:

Op onderstaande kanalen zijn we bereikbaar tussen 08:00 en 18:00, welkom!

Via Messenger 
zelfbouw-pieters
Via sms & telefoon
(+32) - 9 396 92 00
Product specialist bij Zelfbouw Pieters
crosschevron-down